پرسشنامه فراشناخت ولز یکی از پرسشنامه هایی است که باورهای فراشناختی افراد را مورد سنجش قرار می دهد. در سایت فایل روانشناسی در بخش پرسشنامه سلامت روان آزمون های معتبر رواشناسی را گردآوری نموده ایم . در این بخش نیز پرسشنامه فراشناخت ۳۰ سوالی را برای دانلود و استفاده روانشناسان و محققین عزیز قرار داده ایم.

سلامت روان را می توان از طریق پرسشنامه های مختلفی همانند تست mmpi فرم کوتاه  که برای موارد کلینیکال و همچنین مقالات مورد استفاده قرار می گیرد سنجش نمود. همچنین با استفاده از پرسشنامه های شخصیتی همچون دانلود آزمون نئو فرم کوتاه  و آزمون جسارت اجتماعی می توان به سطح فکری افراد مختلف پی برد و همچنین مشکلات بعدی را در فرد شناسایی و از بروز آن جلوگیری به عمل آورد.

پرسشنامه فراشناخت ولز mcq-30

پرسشنامه فراشناخت ولز mcq-30 یا همان فرم کوتاه ازمون فراشناخت فرم ۳۰ سوالی می باشد. این آزمون همانطور که از نام آن پیداست توسط ولز طراحی شده است . نوع طیف لیکرت ۴ درجه ای می باشد. برخی از سوالات این پرسشنامه به شرح زیر می باشد.

  • نگران شدن به من كمك مي كند تا از مشكلات در آينده اجتناب كنم.
  • نگراني براي من خطرناك است.
  • در مورد افكار خود خيلي فكر مي كنم.
  • وقتي در مورد مساله اي فكر مي كنم، در مورد نحوه كاركردن ذهنم كاملا آگاهم.

دانلود پرسشنامه فراشناخت ۳۰ سوالی 

برای دانلود پرسشنامه فراشناخت ۳۰ سوالی می توانید بر روی دکمه دانلود که در ادامه ارائه می گردد کلیک نمایید. تفسیر آزمون فراشناخت به همراه مقاله ای که فرم كوتاه پرسشنامه فراشناخت ولز در آن استفاده شده است و بر روی نوجونان در ایران اجرا و روایی و پایایی آن مشخص شده است طراحی گردیده است. ویژگی های فابل دانلود در ادامه ذکر شده است.

 

نوع فایل : ZIPتعداد صفحات پرسشنامه : ۵روایی و پایایی : داردنمره گذاری : دارد
منابع : داردزبان : فارسینوع نمره گذاری : لیکرت ۴ درجه ایتعداد خرده مقیاس : ۵

 

کانال تلگرام فایل روان شناسی

کانال تلگرام فایل روان شناسی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *