پرسشنامه سیاهه خشم اسپیلبرگر (STAXI-2)

پرسشنامه سیاهه خشم اسپیلبرگر (STAXI-2)

پرسشنامه سیاهه خشم اسپیلبرگر (STAXI-2)، که می توان آن را از جمله پرسشنامه شخصیت دانست، یک مقیاس مداد کاغذی است که برای گروه شانزده تا سی و یک سال تهیه شده .پرسشنامه سیاهه خشم اسپیلبرگر ۵۷ ماده دارد و شامل شش مقیاس و پنج خرده مقیاس است و ماده های آن در سه بخش تنظیم شده است؛ بخش اول با همین « عنوان الان احساس می کنم به اندازه » گیری خشم حالت می پردازد که در آن آزمودنی ها شدت احساس خود را بر اساس مقیاس چهار گزینه ای می باشد.

 

 

سوالات پرسشنامه STAXI-2

  1.  همین الان احساس میکنم عصبانی هستم.
  2. همین الان احساس میکنم ناراحت و آزرده هستم
  3. همین الان احساس میکنم خشمگین هستم .
  4. همین الان احساس میکنم دلم می خواهد بر سر کسی فریاد بزنم.
  5. همین الان احساس میکنم دلم می خواهد چیزهایی را بشکنم

 

روایی و پایایی سیاهه خشم اسپیلبرگر خوشبختانه توسط اساتید دانشگاه تهران در ایران مورد تائید قرار گرفته است. در فابل دانلود برای کلیه محققین عزیز پرسشنامه را به همراه مقاله مرتبط تهیه و تدارک دیده ایم. برخی از ماده های پرسشنامه سیاهه خشم اسپیلبرگر (STAXI-2) شامل : احساس خشمگینانه (S-Ang/F) ، تمایل به بروز کلامی خشم (S-Ang/V)، تمایل به بروز فیزیکی خشم (S-Ang/P)، خلق و خوی خشمگینانه :(T-Ang.T) ، واکنش خشمگینانه (T-Ang-R) ، بروز خشم بیرونی بروزیافته (AX-O)، بروز خشم درونی )فروخورده( (AX-I)، کنترل خشم بیرونی (AC-O)، کنترل خشم درونی (AC-I) می باشد.

 

 

دانلود پرسشنامه سیاهه خشم اسپیلبرگر

 

برای دانلود پرسشنامه سیاهه خشم اسپیلبرگر کافی است بر روی دکمه زیر کلیک نمایید. برای آشنایی کاربران عزیز اطلاعات مورد نیاز در رابطه با فایلی که در زیر قرار داده شده است را به صورت جدول قرار داده ایم تا بتوانید به این اطلاعات دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است که این پرسشنامه و مقاله به صورت یک فایل زیپ می باشد. نماد الکترونیک زرین پال نیز در وب سایت فابل روانشناسی قابل مشاهده می باشد.

 

تعداد صفحات : ۸تعداد سوالات : ۵۷ روایی و پایایی : داردنمره گذاری : داردتعداد ماده ها : ۳۲

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *