پرسشنامه تجارب جنسی آریزونا ASEX

پرسشنامه تجارب جنسی آریزونا ASEX

با توجه به اینکه رضایت جنسی یکی از موارد بسیار مهم برای رضایت از زندگی زناشویی می باشد، به همین دلیل نوع تجارب جنسی امری بسیار مهم می باشد. به همین دلیل در مجموعه پرسشنامه های وب سایت فایل روانشناسی به ارائه پرسشنامه تجارب جنسی آریزونا ASEX پرداختیم. پرسشنامه تجارب جنسی آریزونا فرم زنان می باشد و برای بررسی نحوه رابطه جنسی در هفته آینده مورد بررسی قرار می گیرد.

پرسشنامه تجارب جنسی آریزونا ASEX توسط يكي از اساتيد روانپزشكي دانشگاه آريزونا طراحي گرديده، حاوي پنج سوال و قابليت بررسي پنج عنصر عملكرد جنسي (ميل جنسي، انگيزش جنسي،لغزندگي واژن در زن / حفظ نعوظ در مرد، توانايي رسيدن به ارگاسم و رضايت از ارگاسم را در هر دو گروه زنان و مردان دارد. روایی و پایایی پرسشنامه تجارب جنسی آریزونا فرم زنان در ایران نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

 

 

پرسشنامه تجارب جنسی آریزونا فرم زنان

 

پرسشنامه تجارب جنسی آریزونا فرم زنان ابزاري براي ارزيابي بدكاري جنسي ناشي از اثرات جانبي مداخلات دارويي در بيماراني با اختلال افسردگي يا اضطرابي مواجه هستند، به راحتي قابل اجراست. اين ابزار همچنين براي استفاده در جمعيت همجنسگرايان و يا دگر جنسگرايان نيز كاربرد دارد. با توجه به تعداد سوالاتی که در پرسشنامه جنسی قرار دارد، شما می توانید به راحتی به ارزابی موارد مذکور بپردازید.

یکی دیگر از مواردی که در پرسشنامه تجارب جنسی آریزونا ASEX مورد برسی قرار خواهد گرفت ، عملكرد جنسي به ويژه تمابلات جنسي، برانگيختگي، توانايي رسيدن به ارگاسم و رضايت از ارگاسم می باشد. تفاوت این پرسشنامه با سایر پرسشنامه های طیف لیکرت در این است که برای هر سوال به صورت جداگانه این طیف تنطظیم و قرار گرفته شده است.

 

دانلود پرسشنامه تجارب جنسی آریزونا ASEX

 

تعداد صفحات : ۶نوع فابل : pdfنوع نمره گذاری : لیکرت ۶ درجه ایتعداد سوالات : ۵ سوال
تاریخچه دارد: داردنمره گذاری : داردروایی و پایایی : داردمنابع : دارد

 

 

کانال تلگرام فایل روان شناسی

کانال تلگرام فایل روان شناسی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *