کارگاه های روانشناسی در کسب تجربه‌های عملی و همچنین آمادگی برای درمان تأثیر بسزایی دارند. به همین دلیل در سایت فایل روانشناسی یکی از کاربردی‌ترین کارگاه های روانشناسی با رویکرد درمان فراشناخت (MCT) امکان دانلود آن را فراهم نموده‌ایم. فایل دانلود کارگاه فراشناخت شامل یک فایل صوتی به صورت ۱۱ ساعت و ۳۶ دقیقه‌ای می‌باشد.

کارگاه فراشناخت درمانی شامل پنج قسمت به صورت فایل صوتی می‌باشد. ۶۸۳ دقیقه کل کارگاه می‌باشد. علاوه بر پرداختن به روش درمان افسردگی مبتنی بر ذهن آگاهی و فراشناخت درمانی ، کاربرد، نمونه‌های عملی اجرای درمان در کارگاه ، معرفی پرسشنامه ، ارائه پروتکل درمانی افسردگی ، پروتکل درمانی اضطراب را نیز به همراه خواهد داشت. در هر جلسه تعداد تمرین‌های لازم به همراه پرسشنامه‌ها معرفی می‌گردد.

کارگاه فراشناخت درمانی

کارگاه فراشناخت درمانی دکتر شهرام محمدخانی به بررسی انواع باورهای فراشناختی در افراد دچار اضطراب و افسردگی می‌پردازد. هدف‌های درمانی در هر جلسه و تمرین‌های لازم کاملاً مشخص‌شده است و علاوه بر توضیح فراشناخت درمانی MCT مدل‌های درمان CBT  نیز ارائه شده است. چگونگی به وجود آمدن نشخوارهای فکری ، راه‌های از بین بردن نشخوار فکری و… از جمله موارد جلسه اول و دوم می‌باشند.

در جلسه سوم کارگاه فراشناخت درمانی به ارائه تکنیک‌های برای شناخت عناصر سندرم ، معرفی پرسشنامه معتبر آن و فرمول‌بندی مراحل مختلف فراشناخت درمانی MCT و راهکاری مناسب برای هر جلسه پرداخته شده است.  جلسه چهارم در فایل دانلود کارگاه فراشناخت به موضوع فرمول‌بندی موردی اختصاص دارد.  علل آشکارساز و زمینه‌ساز ، مراحل درمانی مختلف ، تکنیک‌های ذهن آگاهی و.. از جمله مباحث مورد بررسی در کارگاه افسردگی و اضطراب می باشد.

در جلسه پنجم فایل دانلود کارگاه فراشناخت به بررسی اسنادهای مختلف درمانی می‌پردازند. در کارگاه فراشناخت درمانی تمامی سوالاتی که شما برای درمان افسردگی با آن مواجه خواهید شد ارائه می‌گردد. مشخصات کارگاه فراشناخت درمانی در ادامه ارائه خواهد گردید.

نحوه دانلود کارگاه فراشناخت

برای دانلود کارگاه فراشناخت کافی است بر روی دانلود فایل کلیک نمایید. پس از پرداخت فایلی به صورت پی دی اف در اختیار شما قرار خواهد گرفت که حاوی لینک تلگرامی می باشد که با استفاده از آن به کارگاه فراشناخت درمانی دسترسی خواهید داشت. بنابراین می توانید تمامی پنج جلسه درمان MCT را دانلود نمایید.

مشخصات کارگاه مورد نظر جهت اطلاع شما عزیزان ارائه می گردد.

 

نوع فایل : صوتی MP3ساعت کارگاه : ۱۱ ساعت و ۳۶ دقیقهنوع درمان : فراشناخت درمانی (MCT)
تمرین عملی : داردمعرفی کتاب : داردمعرفی پرسشنامه های مرتبط : دارد

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *