آموزش چت مشاوره آنلاین رایگان

آموزش چت مشاوره آنلاین رایگان ما

آموزش چت مشاوره آنلاین رایگان ما

آموزش چت مشاوره آنلاین در سایت فایل روان شناسی برای کلیه افرای که نیاز به کمک دارند راه‌اندازی گردید. این خبر خوب را می‌توانیم به تمامی افرادی که نیازمند خدمات روان شناسی و مشاوره می‌باشند که با توجه به اینکه بسیاری از مراجعین ما ممکن است با ایمیل و یا شبکه های اجتماعی آشنایی نداشته باشند ، برای آنان بسیار سخت خواهد بود که در سایت‌های مختلف به انجام مشاوره بپردازند.

آموزش چت مشاوره آنلاین که در این مقاله آموزش خواهید دید ، بدون نیاز به ایمیل و ثبت نام، امکان مشاوره وجود خواهد داشت. ما تلاش نموده‌ایم تا این امکان را برای تمامی افرادی که مایل‌اند مشکلشان را به صورت اینترنتی و چت روم مشاور مطرح نمایند ، به وجود آوریم.

یکی از مواردی که ممکن است برخی از افراد نگرانی‌هایی در رابطه با آن داشته باشند ، در مورد محرمانه بودن و محرمانه ماندن این نوع مشاوره است. باید بگوییم چت روم مشاوره کاملاً امن می‌باشد. و تنها فردی که از موضوع چت‌های شما با خبر خواهد گردید، شما و مشاور خواهد بود. بنابراین با خیال آسوده می‌توانید مشکل خود را مطرح نمایید.

چت مشاوره آنلاین رایگان با موبایل

در طول تقریبا یکسال فعالیت وب سایت فایل روانشناسی خدمات و مشاوره های کاملا رایگان رو ارائه دادیم. تا بلکه بتونیم به افرادی که نیازمند کمک هستند در جهت حل مشکلاتشون کمکی کرده باشیم .

پس از یکسال فعالیت و ارائه مشاوره در زمینه های مختلف ، تعرفه هایی برای مشاوره های تلفنی و مشاوره چت یا همان مشاوره آنلاین با موبایل در نظر گرفته ایم که با توجه به رزو نوبت می توانید از خدمات و مشاوره های لازم بهره مند گردید.

افرادی که از بضاعت مالی کمی برخوردار می باشند نیز ، با ۱۰ درصد تخفیف می توانند از مشاوره های تلفنی استفاده نمایند. باشد که بتوانیم گامی هر چند کوچک ، در راستای ارائه خدمات برای حل مشکلات شما عزیزان بر داریم.

پس از مراجعه به سایت  https:/filepsy.ir شما وارد صفحه اصلی سایت  همانند تصویر زیر می شوید. که با استفاده از این صفحه ، امکان انجام مشاوره برای شما امکان پذیر خواهد بود.

چت مشاوره آنلاین رایگان با موبایل

چت مشاوره آنلاین رایگان با موبایل

پس از آن در صورتی که کمی پایین تر بیایید ، علامت مشاوره چت برای شما نمایان خواهد گردید که در تصویر زیر کاملا قابل مشاهده می باشد و می توانید نسبت به مشاوره چت آنلاین اقدام نمایید.

با کلیک یا لمس علامت چت روم مشاوره ، پنجره جدیدی برای شما باز خواهد شد که با استفاده از آن ، می‌توانید به راحتی چت خود را آغاز نمایید. پنجره‌ای همانند پنجره‌ای که در بالا قابل مشاهده می‌باشد و با مطرح نمودن مشکل خود ، می‌توانید از مشاوره های لازم بهره مند گردید.

 نکته مهم : تفاوتی ندارد شما در کدام صفحه سایت قرار دارید. در هر صفحه ای که علامت چت مشاوره را ملاحظه فرمودید ، می توانید مشکل خود را مطرح نمایید.

چرا چت مشاوره آنلاین

هنگامی که مشکلی برای ما به وجود می‌آید ، تنها چیزی که ما را درگیر خود می‌کند ، همان مشکل نخواهد بود. حتماً این مسئله را تجربه کرده‌اید که در برخورد با مشکلات ، ذهنتان آشفته گردیده است و یا اینکه در انجام حتی کارهای روزمره خود ، دچار مشکل شده‌اید.

پنل چت روم مشاور آنلاین

پنل چت روم مشاور آنلاین

بسیاری از مراجعین پزشکان افرادی تشکیل می دهند که به لحاظ روانی آسیب‌دیده‌اند و در پی آن مشکلات جسمی فراوانی برای آن‌ها به وجود آمده است. چت مشاوره آنلاین  تنها کار و یا بهتر بگوییم ، حداقل کاری است که می‌توانید برای حل مشکلات خود انجام دهید.

در مکان مشخص شده پیغام خود را بنویسید

سپس پیغام خود را بگذارید.

پس از پذیرش توسط مشاور آنلاین پاسخ خود را می توانید ملاحظه نمایید.

چت مشاوره آنلاین شاید شروعی برای پایان مشکلات شما و آغاز یک زندگی خوب و عالی باشد. بسیاری از مراجعین بنده پس از مراجعه ابراز نموده‌اند که مشکلات آن‌ها تقلیل یافته و یا از بین رفته است و زندگی بسار خوبی را توانسته‌اند پس از آن داشته باشند.

مزایای چت روم مشاور

صرف نظر از هزینه‌های بالای مشاوره و عدم تعلق گرفتن بیمه به آن ، می‌توانیم بگوییم که چت روم مشاور فرصت عالی برای کلیه افرادی است که توان مالی زیادی ندارند. اما مبحث هزینه را نمی‌توان تنها امتیاز چت روم مشاور دانست.

ما در این مقاله که با عنوان آموزش چت مشاوره آنلاین برای شما تدارک داده‌ایم به مواردی اشاره نمودیم. واقعیت این است که به علت شرم و حیا و برخی از مسائل فرهنگی ، افراد و خصوصاً زوجین ، از ابراز مشکلات خود ، صرف نظر می‌نمایند و به همین دلیل مشکلات آنان برای همیشه حل نشده باقی خواهد ماند.

از مزایای چت وم مشاور این است که شما بدون اینکه با مشاور رو در رو باشید و همچنین به علت شرم و خجالت از ابراز مسائل خود امتناع نمایید ، می‌توانید مشکلات خود را مطرح نمایید و به راحتی این مشکلات را حل نموده و تمامی مشکلات را از خود دور نمایید.

کانال تلگرام فایل روان شناسی

کانال تلگرام فایل روان شناسی

6 پاسخ
  • صبا سیاه منصور
   صبا سیاه منصور گفته:

   سلام
   وقتتون بخیر
   اگر اطلاعیه سایت رو ملاحظه کرده باشید، در حال حاضر امکان مشاوره کاملا رایگان وجود نداره متاسفانه
   پس از پرداخت در خدمتم

   پاسخ
  • صبا سیاه منصور
   صبا سیاه منصور گفته:

   سلام
   وقتتون بخیر
   اگر اطلاعیه سایت رو ملاحظه کرده باشید، در حال حاضر امکان مشاوره کاملا رایگان وجود نداره متاسفانه
   پس از پرداخت در خدمتم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You need to install and activate the WooCommerce Shop Plugin to display WooCommerce Products